Slovanský tyátr uvede Woodyho Allena

www.divadlo.cz

Studentské divadlo Slovanský tyátr, působící při Slovanském gymnáziu v Olomouci, uvede reprízy v místním Divadle hudby 29. března a 5. dubna, vždy v 19 hodin.

Příběh dopisovatele filmového časopisu, se kterým se rozešla žena, a jenž se snaží co nejdříve ulovit jinou, diváky na únorové premiéře velmi zaujal. Působivý allenovský humor hry Zahraj to znovu, Same nenechal jedno oko suché a bránice dostávaly zabrat. Publikum ocenilo i skvělé herecké výkony a scénické provedení.

Soubor, který za svou tříletou existenci představil mimo jiné hry Dívčí válka, semaforskou Kytici nebo střípky z Jirotkova Saturnina, reagoval na tuto kladnou diváckou odezvu vyhlášením dvou repríz právě na přelomu března a dubna. Další možná vystoupení se očekávají až na podzim.

Překlad: Dana Hábová, Režie: Martina Bičová, Výtvarník: Lenka Bičová, Zvuk a propagace: Zdeněk Vévoda

Hrají: Petr Štěpánek, Kristýna Smudová, Lenka Bičová, Barbora Horáková, Michal Švarc, Vojtěch Kupka, Zdeněk Vévoda, Tereza Kolečkářová, Lucie Hofírková, Gréta Směšná, Jana Nicáková, Lucie Pospíšilová, Jana Kunovská, Michaela Vyhňáková, Eva Mádrová

 

Zdroj: raven@firemni.cz

vloženo: 5.3.2006
(cached, 13.2.2007 19:12:26)